Hakkımızda

RTM AKADEMİ

Biz Kimiz?

RTMAcademy, ulusal ve uluslararası arenada tamamlayıcı tıp yöntemlerini koruyucu sağlık orjinli RTM Sisteminin bilimsel altyapısını insanlığa aktaran bir eğitim yapılanmasıdır. RTMAcademy, Dr. Mustafa YAŞAR ve bu harekete dâhil olan, onun liderliğindeki diğer sağlık profesyonellerinin 25 yıllı aşan serüveninin sonucu ortaya konan RTM Sistemini (Remeber Regenaration Theraphey Method), tüm insanlığın istifadesine sunmayı hedeflemektedir.

RTMAcademy Ailesi olarak bizler tamamlayıcı tıp alanındaki tecrübelerimizi RTM Sistemi içeresinde insanlığa en doğru şekilde ulaştırılması için Eğitim, Danışmanlık ve Sağlık Hizmetleri alanlarında gece gündüz çalışıyoruz. Halkın doğru şekilde tamamlayıcı tıp hizmetlerinden istifade etmesi ve sağlık profesyonellerinin bu alandaki eğitimlerine katkı sağlayarak tamamlayıcı tıbba gönül vermiş hekimlere bu alanda doğru bilginin aktarılması en önemli gayemizimdir.

RTMAcademy, RTMClinic ile beraber organize ettiği eğitimlerde RTM Sistemini sağlık profesyonellerine ve halka aktarmaktadır. RTMAcademy İzmir merkezli faaliyet göstermekte olup Türkiye’nin her yerinde ve dünyanın birçok yerinde düzenlediği eğitim ve seminerle RTM Sistemini ve sistemin içinde barındırdığı tamamlayıcı tıp uygulamalarını en doğru şekilde aktarılmasını kendine misyon ve vizyon edinmiş bir eğitim kuruluştur.